Şarj Edilebilir Tam Otomatik Penis Pompası

Şarj Edilebilir Tam Otomatik Penis Pompası

Özelikle klasik penis pompalarına göre kullanımı oldukça basit ve pratik olan bu tam otomatik USB şarjlı penis pompası, tüm ayarları, ışıklı, dijital ekranında gösteren bir mekanizmaya sahiptir.

Daha fazla detay ...

559,00 TL

PM205

Durumu: Mevcut

11 Stoktaki ürünler

Özelikle klasik penis pompalarına göre kullanımı oldukça basit ve pratik olan bu tam otomatik USB şarjlı penis pompası, tüm ayarları, ışıklı, dijital ekranında gösteren bir mekanizmaya sahiptir. Son derece sık ve kullanımı kolay olan bu penis pompası piyasada kullanabileceğiniz en iyi otomatik penis pompası modelidir.

Otomatik penis pompası özelikleri

Tam otomatik penis pompası, kullanıcının hiç bir işlem yapmadan istediği boyut ve şiddeti bir kere ayarlayarak kullanabileceği tam otomatik bir penis pompasıdır.

Tam otomatik penis pompası, pompalama yapıp, tekrar durup sonra tekrar pompalamasını sağlayan ve tüm bu bilgileri, ışıklı, dijital ekranında gösteren son teknoloji bir penis pompası modelidir. Diğer klasik penis pompaları ile kıyaslanmayacak kadar etkilidir.

Tam otomatik penis pompası, 5 farklı basınç seçeneği ile gelişiminize ve konforunuza göre istediğiniz seviyede kullanım imkanı sunmaktadır.

Tam otomatik penis pompası, pompalama seviyesini görmeniz için hem basıncı, hemde süreyi gösteren dijital ekrana sahiptir.

Tam otomatik penis pompası, içerisinden çıkan USB şarj kablosu ile şarj edilir ve ekstra pile ihtiyaç duymaz.

Dahili 2000 mAh Li-ion pil, 4 saat kullanım için 3 saat şarj edin.

30 Aynı Kategorideki Diğer Ürünler: