10 Fonksiyon Titreşimli Vajina Girişli Penis Pompası

10 Fonksiyon Titreşimli Vajina Girişli Penis Pompası

VX4 penis pompası Avrupada erkeklerin en çok tercih ettiği penis pompalarından bir tanesidir.Gelişmiş tetik pompa tasarımı sayesinde vakum haznesi en iyi sonuç sağlar.

Daha fazla detay ...

372,00 TL

PM77

Durumu: Mevcut

14 Stoktaki ürünler

VX4 penis pompası Avrupada erkeklerin en çok tercih ettiği penis pompalarından bir tanesidir.Gelişmiş tetik pompa tasarımı sayesinde vakum haznesi maksimum sonuç sağlar.Hassas tasarım,Uygun bir fiyata güvenebileceğiniz bir marka olan bu vakum pompa  güvenli malzemelerden yapılmış.

CE ve RoHS direktifleri ile belirtilen uluslararası güvenlik standartlarını karşılar. Fitalat ve lateks içermez. Özelikle penis pompası alırken bu hususa dikkat etmeniz gerekir.Aksi durumda sağlığınız ile ilgili problemler yaşayabilirsiniz.

VX5 penis pompası 2 adet pompa contası bulunmaktadır.

Penis pompası nasıl kullanılır?

Öncelikle penis pompasına penisinizi sıkı bir şekilde yerleştiriniz.daha sonra penis pompasındaki vakuma sürekli basıp bırakınız bu işlemi penisiniz penis pompası haznesinde iyice gerilene kadar devam ediniz daha sonra pompada bulunan basın düğmesine basarak havayı boşaltınız.

Bu işlemi yaklaşık ortalama günde 20 dak uygulayınız tavsiye edilir.Ürün kullanım hakkında detaylı bilgiyi bizi arayarak alabilirsiniz.Ayrıca penis pompa kullanım kılavuzu kutu içerisinde bulunmaktadır.

Not: Penis pompası ile birlikte su bazlı kayganlaştırıcı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Su bazlı kayganlaştırıcılar için tıklayınız.

30 Aynı Kategorideki Diğer Ürünler: